Witryna internetowa poruszające problemy poligrafii...

Targi Druku – czyli lista najbliższych terminowo targów branży druku w Europie i na Wschodzie

Już wkrótce

03 września 2017 r – LIVRES ET ARTS PLASTIQUES (SZTUKI MALARSKIE I PLASTYCZNE)
Francja, Tuluza

Jeśli są Państwo zainteresowani takimi produktami: Książki, magazyny, poligrafia, Papier i tektura, wizytówka międzynarodowa Livres et arts plastiques.
Plastyki plastyczne i plastyczne odbędą się w centrum wystawowym, w Tuluzie we Francji, w dniu 3 września 2017 roku. Ekspozycję organizuje firma Galaxidion, która dokłada wszelkich starań, aby wystawa stała się skutecznym instrumentem promocji biznesu zarówno dla wystawców, jak i dla zwiedzających.

03-06 września 2017 r – INDOPLAS, Międzynarodowa Wystawa Jakarta (JIExpo) Indonezja, Dżakarta
Odbywająca się co dwa lata wystawa zapewnia prawdziwie międzynarodową platformę dla przemysłu tworzyw sztucznych, opakowań i poligrafii w Indonezji. Z trzema pokazami pod jednym dachem tworzone są niepowtarzalne wydarzenia, w którym masz okazję spotkać się.
INDOPLAS to wyspecjalizowana ekspozycja na potrzeby przetwórstwa tworzyw sztucznych, maszyn z tworzyw sztucznych, komponentów i surowców w Indonezji. Pokazuje kompletną ofertę maszyn do formowania wtryskowego, spajania wytłaczanych żywic i produkcji, recyklingu materiałów pomocniczych i urządzeń. Na półce są również półfabrykaty, części techniczne i wzmocnione tworzywa sztuczne. Towarzysząc rozwojowi przemysłu tworzyw sztucznych i gumy Indonezji, firma INDOPLAS stała się istotnym spotkaniem i platformą biznesową dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy i jest powszechnie uznawana za jedną z najważniejszych wystaw w Indonezji.
INDOPRINT stał się pierwszą imprezą drukarską w Indonezji, która przyczyniła się do wypracowania wyższych standardów w przemyśle poligraficznym, ponieważ rozpoczęła się ponad sześć lat temu. W programie prezentowani są wiodący producenci i dostawcy, którzy prezentują nowo wydane produkty, technologie i usługi, maszyny drukarskie, urządzenia, akcesoria, papiery i inne. Przedstawiane są tam prognozy rynkowe i praktyczne informacje o kluczowych technologiach i najważniejszych strategiach biznesowych.

Organizator:
PT. WAHANA KEMALANIAGA MAKMUR
http://mda.messe-dusseldorf.com/trade-fairs/our-trade-fairs

25-28 wzreśnia rozpoczną się Targi LabelExpo w Belgii (Bruksela, Stand 5E10)
to odbywające się w Brukseli największe w Europie międzynarodowe targi etykiet. Wśród wystawców targów będą najważniejsi producenci i dystrybutorzy z sektora etykietowego. Odwiedzający targi Labelexpo będą mogli z najnowszymi technologiami etykietowania oraz maszynami i materiałam do produkcji etykiet. W dzięwięciu halach o powierzchni ponad 35 tys. m kw. będzie można spotkać dostawców urządzeń drukujących, a także papierów i folii.

Organizator:
Metro Building
1 Butterwick
London
W6 8DL
Wielka Brytania
Telefon:
+44 20 8846 2700

Więcej informacji: http://www.labelexpo-europe.com
oraz galeria z poprzednich edycji…

W tym samym czasie w Poznaniu…
25-28 września będą trwały Targi Pakfood
Od początku swojego istnienia targi te cieszą się uznaniem ze strony ich uczestników i wielu instytucji oraz organizacji branżowych, w tym także Konfederacji Organizatorów Targów Opakowań COPE i Polskiej Izby Opakowań. Korzyści płynące z aktywnego uczestnictwa we wspomnianych imprezach zostały szybko zauważone przez krajowych i zagranicznych wystawców (około 35 proc.). Dlatego obecnie zarówno TAROPAK, jak i PAKFOOD skupiają łącznie blisko 800 firm, które wspólnie z organizatorami tworzą jedną z najbardziej interesujących przestrzeni wystawienniczych w Europie. Prócz gotowych opakowań, wystawcy prezentują tam szeroką gamę maszyn do wytwarzania opakowań i automatów pakujących. Na targach pojawia się sporo zagadnień z dziedziny logistyki, a konkretnie prezentacje sprzętu i urządzeń transportu wewnętrznego, urządzeń gospodarki magazynowej, specjalistycznego sprzętu do przetwarzania informacji logistycznej. W Poznaniu firmy prezentują także różnego rodzaju usługi, a w tym poligraficzne i telekomunikacyjne. Wystawcy przyjeżdżają do biznesowej stolicy Wielkopolski z niemalże 40 krajów, aby spotkać się z obecnymi i potencjalnymi klientami, którzy w liczbie prawie 90 000 osób odwiedzają naprzemiennie obie imprezy. Targi te są w centrum zainteresowania przede wszystkim profesjonalistów zorientowanych na rozwój swoich firm wywodzących się z wielu gałęzi przemysłu, między innymi z przemysłów spożywczego, chemicznego, poligraficznego, kosmetycznego, farmaceutycznego, reklamowego, czy opakowa-niowego, poprzez aktywne inwestowanie w nowości. A tych zwykle na targach TAROPAK i PAKFOOD nie brakuje. W katalogu imprez organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie właśnie owe targi zwracają uwagę największą liczbą prezentowanych nowinek, z których wiele ma w Poznaniu swoją rynkową premierę. (źródło http://www.pakfood.pl/pl/pakfood_w_pigulce/o_targach/)

Organizator:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
Polska
Targowa Recepcja Telefoniczna
tel.: +48 61 869 2000
faks: +48 61 869 2999
e-mail: info@mtp.pl

www.mtp.pl

18-20 październik Viscom w Düsseldorf (Niemcy)
Międzynarodowe Targi Technik Komunikacji Wizualnej, Reklamy i Designu.
Centrum wystawiennicze we Frankfurcie
Ludwig-Erhard-Anlage 1
D-60327 Frankfurt nad Menem

Targi Viscom, organizowane od 30 lat przez światowego lidera w branży wystawienniczej Reed Exibitions,to największe w świecie wydarzenie marketingowe branży reklamowej i poligraficznej.

Reed Exhibitions Deutschland GmbH
Völklinger Str. 4
Deutschland – 40219 Düsseldorf

Więcej: www.viscom-messe.com

Zapisz

Zapisz

Zapisz