Witryna internetowa poruszające problemy poligrafii...

Szkolenie na plotery Mimaki

Mimaki SchoolSico Polska i japoński producent maszyn drukujących firma Mimaki mają przyjemność zaprosić wszystkich  zajmujących się drukiem wielkoformatowym do udziału w wyjątkowym cyklu szkoleniowym. Mimaki School to pierwsza w Polsce inicjatywa szkoleniowa o tak szerokim zakresie skierowana do drukarzy, pracowników produkcji, grafików, handlowców oraz managerów.

 Celem „szkoły” jest podniesienie kwalifikacji zawodowych, wymiana wiedzy i umiejętności pomiędzy drukarzami, inżynierami serwisu, producentami maszyn, oprogramowania i mediów, specjalistami z Polski i Europy, przedstawicielami mediów, świata nauki oraz sztuki. Nie mniej ważnymi celami są integracja środowiska i pokazania kierunków rozwoju branży.

 Mimaki School rozpoczynamy na początku września w Poznaniu, potem Kraków i Wrocław oraz w październiku Łódź, Gdańsk i Warszawa. Sześć spotkań poświęconych drukowi solventowemu, UV oraz drukowi na tekstyliach. Tematyka każdego ze spotkań będzie inna, uczestnicy mogą wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań (ilość miejsc ograniczona).

Każde szkolenie kończy się egzaminem podsumowującym zdobyte umiejętności. Wszyscy otrzymają dyplomy ukończenia kursu wraz z podaną ilością uzyskanych punktów, najlepsi otrzymają zaproszenie do uczestnictwa w Gali Mimaki School oraz nagrody!

 Gala odbędzie się w Poznaniu 26 października. Będzie to szczególne spotkanie „najlepszych z najlepszych”, połączone z egzaminem, po którym zostaną wyłonieni najlepsi drukarze w Polsce, laureaci Mimaki School!

Gala Mimaki School to wiele atrakcji dla najlepszych, min. szkoła bezpiecznej jazdy Mercedesa, występy kabaretu, uroczysty bankiet i wiele nagród ufundowanych przez organizatorów i sponsorów.

 Więcej informacji na naszej stronie www.sico.pl, w załączeniu przesyłam plan pierwszego szkolenia, które odbędzie się już 7 września w Poznaniu.

Szkolenie jest płatne(100 zł/netto/osoba/dzień), obecność wymaga rejestracji. Ilość miejsc ograniczona.

PLAN LEKCJI NA WRZESIEŃ I PAŹDZIERNIK

Mimaki School Poznań 7 wrzesień

Szkolenie pierwsze – druk solventowy i UV

  1. Rodzaje maszyn solventowych i UV. Mimaki Holandia
  2. Budowa plotera solventowego. Mimaki Holandia
  3. Podstawowe czynności obsługowe w druku solventowym. Sico Polska
  4. Podłoża do druku solventowego. Jakie właściwości powinien mieć dobry materiał do druku. MacTac Polska
  5. Najpopularniejsze media w druku solventowym. MacTac Polska
  6. Ile kosztuje druk? Jak przygotowywać kalkulacje i budować oferty, jak rozmawiać z klientami? Sico Polska

Mimaki School Kraków 21 wrzesień
Mimaki School Wrocław 28 wrzesień
Mimaki School Łódź 5 październik
Mimaki School Gdańsk 10 październik
Mimaki School Warszawa 18 październik

Tematyka poszczególnych lekcji może jeszcze ulec zmianom! Ostateczną tematykę będziemy podawać najpóźniej 2 tygodnie przed poszczególnymi szkoleniami.

 Mimaki School GALA 26 październik – Poznań

logo Sico Polska

Mimaki

Opracowano na podstawie bezpośredniej informacji firmowej firmy Sico Polska.

Zapisz