Witryna internetowa poruszające problemy poligrafii...

OKI ColorPainter E64s – wyjątkowo wszechstronny ploter

OKI ColorPainter E64s to wyjątkowo wszechstronny ploter solwentowy Najnowszy ploter w rodzinie ColorPainter. Technologia Smart Pass 4 Dzięki stosowaniu wielu rozmiarów kropli obraz i kolory zachowują wysoką jakość nawet przy najwyższych prędkościach drukowania.

OKI ColorPainter E64s

OKI ColorPainter E64s to wyjątkowo wszechstronny ploter solwentowy. Najnowszy ploter w rodzinie ColorPainter. Technologia Smart Pass 4 Dzięki stosowaniu wielu rozmiarów kropli obraz i kolory zachowują wysoką jakość nawet przy najwyższych prędkościach drukowania. Dodatkowo dostępny jest również tryb zapewniający wysoką gęstość bez zmniejszania prędkości. Dynamic Dot Printing Ta technologia wykorzystuje najbardziej zaawansowane algorytmy i ulepszone wzory maskowania, aby zredukować nadmierny natrysk i wyeliminować rozmycie między przebiegami. Smart Nozzle Mapping 2 Głowice drukujące umożliwiają zastąpienie do 10 zapchanych dysz bez utraty jakości i szybkości druku. Zapewnia to ograniczenie przestojów w pracy drukarki, zwiększenie żywotności głowic drukujących oraz ciągłość produkcji. CP Manager Oprogramowanie opracowane specjalnie OKI ColorPainter E64s.

OKI ColorPainter E64s to wyjątkowo wszechstronny ploter solwentowy
OKI ColorPainter E64s

CPManager

Oprogramowanie sterujące CPManager jest dostarczane wraz z drukarką i podaje informacje o stanie drukowania, wyświetla powiadomienia o błędach i ostrzeżenia oraz zapewnia łatwy dostęp do ustawień i parametrów urządzenia. Można je obsługiwać za pomocą komputera, urządzenia mobilnego lub Twittera. Aktywny jonizator powietrza Ładunki elektrostatyczne mogą powodować defekty druku na specjalnych nośnikach do zastosowań wewnętrznych, które są podatne na wyładowania elektrostatyczne. Aktywny jonizator na karetce neutralizuje ładunki elektrostatyczne na nośnikach, co pozwala wyeliminować problemy z wydrukiem powiązane z wyładowaniami elektrostatycznymi – nawet w warunkach niskiej wilgotności. Gwarantuje to niezawodne drukowanie przez cały rok. Różnorodne oprogramowanie RIP Specjalna wersja RIP firmy ONYX. Sterowniki do ploterów OKI są również w innych pakietach oprogramowania RIP dostępnych na rynku.

OKI ColorPainter E64s dane techniczne

Głowica drukująca Wysokiej częstotliwości, piezoelektryczna typu Drop On Demand. Liczba dysz 254 dysz na kolor. Maksymalna rozdzielczość 1080 dpi. Szybkość drukowania 22,9 m²/h. Maksymalna szerokość nośnika 1626 mm (64 cale). Maksymalna szerokość wydruku 1616 mm (63,6 cala). Gramatura nośnika do 25 kg. Maksymalna średnica nośnika 180 mm. Rozmiar marginesów 5 mm na każdym boku, bez klamp. Odległość głowicy od nośnika 2,1 mm lub 2,6 mm. Typ atramentu Bez zapachowy i Eco Solvent: SX Kolory 6 (C, M, Y, K, Lc, Lm). Pojemność zbiornika z atramentem  500 ml na kolor Nośniki PCW, baner, tekstylia, papier z niebieskim tyłem, nośnik podświetlany i inne nośniki do drukarek solwentowych. Moduł grzewczy wbudowany, oddzielnie regulowany, 3-strefowy (Przed drukiem, Druk, Po druku) .Tryby nawijania Luźno na zewnątrz, Napięte do wewnątrz, Napięte na zewnątrz. Pobór mocy drukarka do 1350 W podczas pracy. Środowisko pracy 15–30°C (59–86°F), od 30% do 70% wilgotności względnej…

OKI ColorPainter E64s to wyjątkowo wszechstronny ploter solwentowy
OKI ColorPainter E64s

OKI ColorPainter E64s Dane techniczne

Głowica drukująca Wysokiej częstotliwości, piezoelektryczna typu Drop On Demand
Liczba dysz 254 dysz na kolor
Maksymalna rozdzielczość 1080 dpi
Szybkość drukowania 22,9 m²/h
Maksymalna szerokość nośnika 1626 mm (64 cale)
Maksymalna szerokość wydruku 1616 mm (63,6 cala)
Gramatura nośnika do 25 kg
Maksymalna średnica nośnika 180 mm
Rozmiar marginesów 5 mm na każdym boku, bez klamp
Odległość głowicy od nośnika 2,1 mm lub 2,6 mm
Typ atramentu Bez zapachowy i Eco Solvent: SX
Kolory 6 (C, M, Y, K, Lc, Lm)
Pojemność zbiornika z atramentem  500 ml na kolor
Nośniki PCW, baner, tekstylia, papier z niebieskim tyłem, nośnik podświetlany i inne nośniki do drukarek solwentowych
Moduł grzewczy wbudowany, oddzielnie regulowany, 3-strefowy (Przed drukiem, Druk, Po druku)
Tryby nawijania Luźno na zewnątrz, Napięte do wewnątrz, Napięte na zewnątrz
Pobór mocy drukarka do 1350 W podczas pracy
Środowisko pracy 15–30°C (59–86°F), od 30% do 70% wilgotności względnej
Środowisko przechowywania 5–35°C (41–95°F), od 10% do 80% wilgotności względnej
Wymiary zewnętrzne 2830 × 830 × 1255 mm (wys. × szer. × głęb.)
Ciężar 228 kg
Akcesoria dołączone do zestawu pojemnik na zużyty atrament, kabel USB, płyta CD z instrukcją obsługi, oprogramowanie CP-Manager

Wyjątkowo wszechstronny ploter solwentowy

Najnowszy ploter w rodzinie ColorPainter.

Technologia Smart Pass 4Technologia Smart Pass 4
Dzięki stosowaniu wielu rozmiarów kropli obraz i kolory zachowują wysoką jakość nawet przy najwyższych prędkościach drukowania. Dodatkowo dostępny jest również tryb zapewniający wysoką gęstość bez zmniejszania prędkości.

Dynamic Dot Printing
Ta technologia wykorzystuje najbardziej zaawansowane algorytmy i ulepszone wzory maskowania, aby zredukować nadmierny natrysk i wyeliminować rozmycie między przebiegami.

Smart Nozzle Mapping 2
Głowice drukujące umożliwiają zastąpienie do 10 zapchanych dysz bez utraty jakości i szybkości druku. Zapewnia to ograniczenie przestojów w pracy drukarki, zwiększenie żywotności głowic drukujących oraz ciągłość produkcji.
CP Manager
Oprogramowanie opracowane specjalnie dla drukarek ColorPainter. Oprogramowanie sterujące CPManager jest dostarczane wraz z drukarką i podaje informacje o stanie drukowania, wyświetla powiadomienia o błędach i ostrzeżenia oraz zapewnia łatwy dostęp do ustawień i parametrów urządzenia. Można je obsługiwać za pomocą komputera, urządzenia mobilnego lub Twittera.

Aktywny jonizator powietrza
Ładunki elektrostatyczne mogą powodować defekty druku na specjalnych nośnikach do zastosowań wewnętrznych, które są podatne na wyładowania elektrostatyczne. Aktywny jonizator na karetce neutralizuje ładunki elektrostatyczne na nośnikach, co pozwala wyeliminować problemy z wydrukiem powiązane z wyładowaniami elektrostatycznymi – nawet w warunkach niskiej wilgotności. Gwarantuje to niezawodne drukowanie przez cały rok.

Różnorodne oprogramowanie RIP
Specjalna wersja RIP firmy ONYX. Sterowniki do ploterów OKI są również w innych pakietach oprogramowania RIP dostępnych na rynku.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz