Namiot Dome – nieszablonowe rozwiązanie

Namiot Dome to produkt dla klientów ceniących sobie oryginalność i nieszablonowe rozwiązania. Namiot opiera się na planie pięciokąta i ma kształt kopuły, co skutecznie wyróżnia ten namiot od standardowych zadaszeń.

Namiot Dome to produkt dla klientów ceniących sobie oryginalność i nieszablonowe rozwiązania. Namiot opiera się na planie pięciokąta i ma kształt kopuły, co skutecznie wyróżnia ten namiot od standardowych zadaszeń. Konstrukcja namiotu Dome jest wykonana z profili aluminiowych o przekroju 45 mm. Profile łatwo się łączy dzięki specjalnym przyciskom. Dedykowane rozpórki usztywniają stelaż i gwarantują jego stabilność. Łączenie elementów stelaża nie wymaga żadnych śrub. Dach jest zakładany na rozstawiony stelaż. Ściany są mocowane zamkami.

Odpowiednio zakotwiony i zabezpieczony namiot wytrzymuje podmuchy wiatru osiągające prędkość 100 km/h i spełnia surowe wymagania normy PN-EN 13782:2015-2007.

Dach i ściany są produkowane z mocnej, wodoodpornej tkaniny poliestrowej. Nadruki są wykonywane metodą druku cyfrowego, co pozwala na stosowanie dowolnych kolorów w na etapie projektowania grafiki namiotu. Oprócz tego dostępna jest podstawowa paleta tkaniny w 20 kolorach, z których można wyprodukować namiot Dome.

Szczególny rodzaj namiotów handlowych ? pięciokątny namiot z dachem w kształcie kopuły i wejściem łukowym. Aluminiowa konstrukcja z giętych w łuk profili aluminiowych, przylega ściśle do poszycia, nie zajmując przestrzeni wewnątrz (jak większość namiotów reklamowych). Dlatego też namioty handlowe Dome zaliczamy do grupy zadaszeń ekskluzywnych.

Zapisz

Zapisz

Może ci się spodobać również Więcej od autora