Witryna internetowa poruszające problemy poligrafii...

Namiot Dome – nieszablonowe rozwiązanie

Namiot Dome to produkt dla klientów ceniących sobie oryginalność i nieszablonowe rozwiązania. Namiot opiera się na planie pięciokąta i ma kształt kopuły, co skutecznie wyróżnia ten namiot od standardowych zadaszeń.

Namiot Dome to produkt dla klientów ceniących sobie oryginalność i nieszablonowe rozwiązania. Namiot opiera się na planie pięciokąta i ma kształt kopuły, co skutecznie wyróżnia ten namiot od standardowych zadaszeń. Konstrukcja namiotu Dome jest wykonana z profili aluminiowych o przekroju 45 mm. Profile łatwo się łączy dzięki specjalnym przyciskom. Dedykowane rozpórki usztywniają stelaż i gwarantują jego stabilność. Łączenie elementów stelaża nie wymaga żadnych śrub. Dach jest zakładany na rozstawiony stelaż. Ściany są mocowane zamkami.

Odpowiednio zakotwiony i zabezpieczony namiot wytrzymuje podmuchy wiatru osiągające prędkość 100 km/h i spełnia surowe wymagania normy PN-EN 13782:2015-2007.

Dach i ściany są produkowane z mocnej, wodoodpornej tkaniny poliestrowej. Nadruki są wykonywane metodą druku cyfrowego, co pozwala na stosowanie dowolnych kolorów w na etapie projektowania grafiki namiotu. Oprócz tego dostępna jest podstawowa paleta tkaniny w 20 kolorach, z których można wyprodukować namiot Dome.

Szczególny rodzaj namiotów handlowych ? pięciokątny namiot z dachem w kształcie kopuły i wejściem łukowym. Aluminiowa konstrukcja z giętych w łuk profili aluminiowych, przylega ściśle do poszycia, nie zajmując przestrzeni wewnątrz (jak większość namiotów reklamowych). Dlatego też namioty handlowe Dome zaliczamy do grupy zadaszeń ekskluzywnych.

Zapisz

Zapisz