Witryna internetowa poruszające problemy poligrafii...

Laminator Easy Lite 160

Laminator Easy Lite 160 - gwarantuje wysoką jakość przy niewielkich nakładach finansowych - czy jest wart obejrzenia?

Perfekcyjna laminacja zawsze miała swoją cenę. Czy Laminator Easy Lite 160 sprosta temu wyzwaniu? Operatorzy wiedzą, że oszczędzanie na urządzeniu laminującym wiąże się z ryzykiem uzyskania niezadowalających rezultatów i pojawiania się pęcherzyków powietrza. Flexa oferuje Laminator Easy Lite 160 – laminator, który gwarantuje wysoką jakość przy niewielkich nakładach finansowych.

Laminator Easy Lite 160  jest profesjonalnym urządzeniem laminującym zabezpieczającym grafiki poprzez nakładanie dwustronnych folii samoprzylepnych, taśm aplikacyjnych i folii ochronnych w prosty, szybki i precyzyjny sposób – przy maksymalnej odległości pomiędzy rolkami wynoszącej 30 mm.

Ze względu na to, że górna rolka Easy Lite 160 posiada element grzejny, laminator ten stanowi idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka solidnego, niezawodnego i łatwego w użytkowaniu urządzenia gwarantującego rezultaty wysokiej jakości. FLEXA Easy Lite 160 oferuje wszystkie te zalety – w tym najwyższą jakość produkcji – za niezwykle niską cenę. Zakup Easy Lite 160 szybko się zwraca, i to każdego dnia.

Dzięki szybkości ładowania i zmiany rolek materiału, Easy Lite 160 oferuje wiele korzyści i pozwala sporo zaoszczędzić. Duża uniwersalność zastosowań połączona z przyjaznym użytkownikowi panelem sterowania sprawia, że Easy Lite 160 jest urządzeniem niezbędnym i jednocześnie najlepszym wyborem dla każdego, kto pracuje w branży komunikacji wizualnej.

Laminator Easy Lite 160 to idealne rozwiązanie – zapewnia wysoką jakość przy atrakcyjnej cenie zakupu.


http://www.sico.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz