Witryna internetowa poruszające problemy poligrafii...

RemaDays 2017 już 15-17 lutego 2017

Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 750 wystawców i 19 000 zwiedzających, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie.

Hala na Ptak Expo

Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to największe i najważniejsze wydarzenie tego typu w Europie Środkowej, prawdziwe święto branży! Jak do tej pory, podczas każdej z dwunastu edycji hale wystawiennicze, najpierw Centrum EXPO XXI, a od 2016 roku PTAK Warsaw Expo, gościły kilkuset wystawców i tysiące zwiedzających. Jesteśmy dumni, a zarazem wdzięczni za zaufanie, którym nas obdarzono. Liczymy oczywiście na kontynuację współpracy ze znanymi już nam firmami, natomiast dla tych, dla których Targi RemaDays Warsaw są nowością przygotowaliśmy zestawienie powodów ukazujących dlaczego warto do nas dołączyć:

Budowanie osobistych relacji z klientami to dzisiaj kluczowe zadanie dla menedżerów sprzedaży każdej firmy działającej w sektorze B2B. Targi, jako największe spotkanie biznesowe, są najbardziej efektywnym narzędziem realizacji tego celu. Dają możliwość nawiązania kilkuset nowych kontaktów handlowych w ciągu zaledwie 3 dni. Właściwe wykorzystanie wszystkich form promocji oferowanych przez organizatora targów pozwala każdemu uczestnikowi imprezy osiągnąć dodatni efekt finansowy.

RemaDays 2016